Odkryj, Jak Pozbyć Się Chorób

ZE SWOJEGO CIAŁA I UMYSŁU

jedynie dzięki własnym dłoniom! …siedząc wygodnie w zaciszu swojego domu

Przykro nam ale czas na zakup Twojego kursu już minął...

Pakiet SILVER

997 297 zł
 • Dostęp do kursu online
 • Kurs Su Jok na DVD
 • Kurs Su Jok 6 Ki

Pakiet GOLD

1197 397 zł
 • Dostęp do kursu online
 • Kurs Su Jok na DVD
 • Kurs Su Jok 6 Ki

Pakiet PLATINUM

2397 497 zł
 • Dostęp do kursu online
 • Kurs Su Jok na DVD
 • Kurs Su Jok 6 Ki
POPULARNY

Witaj Specjalisto Medycyny Naturalnej!

Nawet jeśli jeszcze nim nie jesteś — po ukończeniu naszego Kursu będziesz!
Chińczycy wiedzą, że skalpel i leki to broń obosieczna. Dzięki nim jedną rzecz w organizmie naprawimy, ale jednocześnie zepsujemy inną… Zamiast tego, unikają chorób i usuwają je naturalnymi metodami.
Tu Karol Kuczyński. Na tej stronie przedstawiam Ci nową (choć naprawdę liczącą 4000 lat) niezwykłą metodę samouzdrawiania — metodę diagnostyki i leczenia przy pomocy niczego innego, jak tylko własnej dłoni…

Su Jok (czyt. Su Dżok) - metoda diagnostyki i leczenia

nareszcie dostępna dla Polaków, dla Ciebie!

Oto, jak profesor Park Jae Woo, specjalista medycyny chińskiej i twórca metody Su Jok, opisuje tę metodę:

Można wierzyć lub nie, ale na dłoniach zapisane są wszystkie choroby, schorzenia i dolegliwości, których gołym okiem może nie być jeszcze widać, ale które wewnątrz organizmu istnieją. Metodą Su Jok można je wykryć, ale także szybko i łatwo odwrócić chorobowe procesy — i przywrócić ciału młodzieńczość oraz zdrowie”.

Metodę Su Jok odkryto przypadkiem…

Pewnego razu młody lekarz Park Jae Woo odcyfrowywał pisma chińskiego klasztoru, gdy nagle jego wzrok padł na stare manuskrypty. Przyjrzawszy się im bliżej zrozumiał, że oto przed nim jest opis nieznanej dotąd metody terapeutycznej — metody, którą tysiące lat wcześniej stosowali Chińczycy.

Profesor przez 30 lat zgłębiał i doskonalił ten prastary sposób leczenia. I tak powstała metoda Su Jok. To, co musisz zrobić, to dostrzec na dłoni znak świadczący o problemie, a potem znaleźć punkt leczniczy i go pobudzić. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to robić — poznać tę nową, a zarazem istniejącą od ponad 30 stuleci metodę uzdrawiania siebie i innych — przygotowałem dla Ciebie…

Kurs Su Jok – jedyne w Polsce szkolenie

które zastępuje lata nauki akupresury, akupunktury i medycyny chińskiej

JEŚLI JESTEŚ SPECJALISTĄ — dzięki Kursowi będziesz mógł pomagać pacjentom w bardzo dla nich komfortowych warunkach. Muszą tylko wygodnie usiąść, odprężyć się i pozwolić Ci zastosować odpowiednie techniki Su Jok na swoich dłoniach — techniki, które poznasz właśnie na tym Kursie.

Kurs zapewni Ci znakomite, niejednokrotnie wręcz rewelacyjne wyniki w leczeniu wielu schorzeń — pomoże Ci poprawić skuteczność — i mieć rzesze zachwyconych pacjentów… a dzięki temu dużo wyższe dochody!

Po skończeniu Kursu i odesłaniu do nas testów (opcja), dostaniesz certyfikat „Academy of Natural Medicine VEETAN” — dzięki temu Twoi pacjenci nabiorą większego przekonania do Twojej pracy. Będą Ci ufać!

JEŚLI CHCESZ SIĘ LECZYĆ SAMEMU — dzięki Kursowi dowiesz się jak. Tak, Kurs możesz ukończyć w zaciszu domowym. Zatwierdził go sam profesor Park Jae Woo, twórca metody Su Jok.

Daj mi 3 dni, a nauczę Cię

prawdopodobnie najskuteczniejszej metody medycyny naturalnej na świecie

Dzięki kompletnemu systemowi Su Jok, którego Kurs przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, nauczysz się tego wszystkiego zaledwie w 3 dni!
W dowolnym dla Ciebie miejscu i czasie. A wyniki, które będziesz osiągać po naszym Kursie będą lepsze niż po latach studiów np. nad tradycyjną akupunkturą.

Będziesz mieć też więcej możliwości oddziaływania na system energetyczny człowieka niż tylko igły (również m.in. magnesy, światło, nasiona, moksy, kolory). I, co bardzo ważne:

Nie musisz mieć żadnych specjalnych umiejętności czy zdolności.

Kurs jest tak przygotowany, że skorzysta z niego zarówno zupełny laik, jak i specjalista medycyny naturalnej z wieloletnim stażem (a także dyplomowany lekarz).

Su Jok – zakazana Wiedza?

Tak! Nie chcą, żebyś to wiedział!

Chińczycy i cały Wschód strzegą swoich Tajemnic – wielu Nauczycieli Su Jok zapłaciło najwyższą cenę za to, że przekazywali zachodnim lekarzom i zwykłym ludziom tę niezwykłą Wiedzę… Umarli czy zginęli bardzo często w tajemniczych okolicznościach… (podobnie jak np. Bruce Lee za ujawnienie tajemnic kung-fu).

Zachód z kolei ignoruje osiągnięcia Medycyny Wschodu, która liczy sobie wiele tysięcy lat…

To oczywisty błąd albo… celowe działanie, aby koncerny farmaceutyczne mogły sprzedać więcej miliardów tabletek (które zresztą najczęściej nie leczą przyczyny choroby, jedynie jej objawy, przez co trzeba je brać codziennie do końca życia; to bardzo dobry model biznesowy – ludzie, wykupując co miesiąc swoją porcję leków płacą niejako abonament, jak za telefon, miesiąc w miesiąc, do końca życia!)

Poznaj więc Su Jok, poznaj Prawdę, a ona Cię wyzwoli od chorób.

Tak! Su Jok to najskuteczniejsza metoda medycyny naturalnej na świecie!

W Rosji, zapewne z racji bliskości Chin, medycyna naturalna, a zwłaszcza Tradycyjna Medycyna Chińska, jest bardzo popularna. Prężnie działa wiele placówek, w których pacjenci mogą skorzystać z pomocy naturoterapeutów.

Placówki te podlegają prawom drapieżnego kapitalizmu. Te, które zatrudniają dobrych lekarzy-naturoterapeutów, mają pacjentów. Jeśli nie mają wyników – pacjenci odchodzą. Głosują po prostu swoimi pieniędzmi, bo usługi naturoterapeutów nie są przecież za darmo.

Jedna z takich klinik medycyny naturalnej, w Moskwie (nawiasem mówiąc: bardzo droga), zatrudniająca kilkunastu lekarzy-naturoterapeutów różnych specjalności (akupunkturzystów, refleksologów, zielarzy itd.) wdrożyła u siebie system oceniania lekarzy.

Działało to w ten sposób, że raz w miesiącu komputer podliczał ilość pacjentów każdego z naturoterapeutów i skuteczność danego lekarza. Po prostu chodziło o to, jaką miał on efektywność, mówiąc najprościej: ile miał wyleczeń? Miał wyniki czy nie? Potrafił leczyć ludzi czy nie?

I raz w miesiącu najgorszy z całej grupy terapeutów był zwalniany, a na jego miejsce przyjmowano kolejnego. I tak przez cały czas! (nawiasem mówiąc: przydałby się taki system weryfikacji we wszystkich placówkach służby zdrowia 🙂

No, ale do rzeczy. Co się okazało po kilku latach? Oczywiście to, że klinika zatrudniała samych najlepszych specjalistów o najwyższej skuteczności. Ale poza tym okazało się również, że przez cały ten czas nigdy nie zwolniono specjalisty Su Jok, i że specjaliści ci byli na pierwszych trzech miejscach lekarzy z najlepszymi wynikami!

Terapia Su Jok jest jak KRAV MAGA!

Czy wiesz, co to jest krav maga?

To system walki składający się z samych najskuteczniejszych technik zapożyczonych m.in. z boksu, boksu tajskiego, zapasów, karate, judo, aikido czy jiu-jitsu. Krav maga skupia się na rzeczywistych sytuacjach, a trening służy wyłącznie praktycznym zastosowaniom w realnej walce. Bronić się i atakować należy jak najkrótszą drogą, podejmując jak najmniejsze ryzyko.

Podstawowym celem szkolenia jest nauka przewidywania zagrożeń, unikania ich, a także przytomności umysłu i działania w stresie.

Krav maga przyswoiła wszystko co użyteczne, wzięła najskuteczniejsze techniki, sprawdzające się podczas realnej walki i — co nie mniej ważne — potrzebujące jak najkrótszego czasu, aby się ich nauczyć. Wszystkie techniki krav magi nastawione są na maksymalną skuteczność przy minimum wykonanych ruchów.

I dokładnie na tej samej zasadzie co krav maga, został opracowany system leczenia Su Jok.

Terapia Su Jok czerpie pełnymi garściami zarówno z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, jak i hinduskiej Ayurvedy (najstarszy system leczniczy na świecie — liczy sobie już ponad 5000 lat!) Czerpie z akupunktury, akupresury, magnetoterapii, terapii kolorami, terapii moksami, światłem, nasionami itd. W Akupunkturze Su Jok uczysz się jedynie skutecznych technik oddziaływania.

Ponadto masz olbrzymi komfort pracy, dzięki przeniesieniu wszystkich potrzebnych punktów akupunkturowych, czakr i meridianów (kanałów energetycznych) z całego ciała na dłoń. Możesz więc pracować jedynie na dłoni — Twój pacjent nie musi się rozbierać, kłaść na łóżku czy nawet zdejmować skarpetek, jak choćby w przypadku refleksologii 🙂 Może to być przecież dla niego krępujące! 🙂

I – co nie mniej ważne – daję Ci GWARANCJĘ, że nauczysz się metody Su Jok w 3 dni!

Teraz weź udział w Kursie Su Jok siedząc wygodnie przed telewizorem lub komputerem!

 1. Zamów teraz Kurs w atrakcyjnej cenie (oferta Kursów w podanych cenach jest ograniczona czasowo)
 2. Ucz się Metody Su Jok tylko wtedy, gdy masz czas
 3. Na koniec Kursu odpowiedz na pytania testowe (opcja), aby…
 4. …otrzymać Certyfikat Akademii Medycyny Naturalnej VEETAN (opcja)

PAMIĘTAJ:
Twoja dłoń jest niczym pilot do zdalnego sterowania Twoim ciałem i umysłem!

Miesięcznik „NIEZNANY ŚWIAT”
o twórcy terapii Su Jok…

„Park Jae Woo to światowej sławy autorytet w dziedzinie medycyny. Przerzucił most nad przepaścią dzielącą medycynę Wschodu i Zachodu, tworząc terapię Su Jok. Przybliżył wiedzę wschodnich lekarzy ludziom z kręgu cywilizacji zachodniej, dla których dotąd była ona często niezrozumiała. I to nie tylko lekarzom — na poziomie podstawowym terapia jest tak prosta, że korzystać z niej mogą wszyscy”.

— Miesięcznik „NIEZNANY ŚWIAT”

A oto, jak ten prestiżowy miesięcznik ocenia samą metodę Su Jok:

Technika Su Jok może być obecnie zaliczana do najlepszych metod leczenia na świecie i dzięki temu zdobywa sobie coraz większą popularność — od Korei i Rosji, poprzez Europę Wschodnią i Zachodnią aż po obie Ameryki, Su Jok cieszy się z roku na rok coraz większym uznaniem”.

Dlatego po tym Kursie będziesz mógł

skutecznie zwalczać…

Oto, w czym będziesz mógł pomagać sobie, swoim dzieciom lub pacjentom...

Do tego odkryjesz…

Rewolucja w medycynie naturalnej!

Nareszcie jest metoda, która działa, a nie obiecuje!

Kiedyś wielu specjalistów medycyny śmiało się z Su Jok i podobnych metod medycyny chińskiej. Dziś tysiące naturoterapeutów i nie tylko — w Polsce i na świecie — pomaga sobie, swoim rodzinom i klientom metodą Su Jok. Bo metoda działa! A o tym, że metoda Su Jok działa, najlepiej świadczą te opinie kursantów…

„Efekty są zaskakujące!”

Su Dżokiem interesuję się od około 9 lat. Na początku były to książki, które mogłam dostać na rynku, a potem praktyka na sobie i najbliższych.
Okazało się, że efekty są zaskakujące! Tak niewiele trzeba, aby pozbyć się wielu dolegliwości!
Postanowiłam pójść dalej. Znalazłam w Internecie Kurs Su Jok Akademii Medycyny Naturalnej VEETAN, więc decyzja była krótka: kupuję!
Najważniejszą rzeczą jaka mi się spodobała, to ilość materiału na jedną lekcję.
Kolejne sprawy to konkretność tematów, niezwykła prostota z jaką podana jest wiedza, dzięki czemu nie ma problemu ze zrozumieniem, a także przejrzystość i estetyka całego kursu.
Bardzo podoba mi się również to, że dzięki testom mogę zweryfikować swoją wiedzę.
Wiesława Trukses
bioenergoterapeuta, masażysta; Nowa Sól
„Super metoda”

Korzystając z okazji, chcę podziękować za możliwość korzystania z kursów Su Jok w formie nagrań DVD. To super metoda dla osób chcących się doskonalić, a nie mogących uczestniczyć osobiście w wykładach. Wykłady są nagrane czysto, a dzięki wykładowcom (Hanna Seńczuk i Albert Umzar) wykłady są łatwo przyswajalne i panuje taka atmosfera, że momentami zapominam, że jestem widzem.
Beata Franciszka Bułat
Grecja
„Mogę pomagać sobie i innym”

Chciałam podziękować za to, że po raz drugi otrzymałam kurs. Doceniam tę życzliwość, dzięki której mogę korzystać w wolnych chwilach i mogę się dokształcać. Co do Pani wykładowczyni, to miła i sympatyczna osoba; uważam, że przedstawia i prowadzi kurs jasno, wyraźnie i naturalnie. Kursanci, którzy dociekają i zadają pytania są też cenni, bo dają możliwość uzyskania odpowiedzi również na moje pytania. Jestem wdzięczna, że dzięki temu kursowi mogę pomagać sobie i innym. Nie kryję, że bardzo mnie interesuje dalszy ciąg kursu.
Longina Naskręt
Rusko
Po 3-4 zabiegach poprawiła mi się znacznie ruchomość. Bolesność występuje, ale znacznie, znacznie mniejsza. Problemem są tu zmiany zwyrodnieniowe, ale pacjent jest w szoku, bo największym problemem było zakładanie skarpetek, a teraz robi to bez bólu i z lekkością…

Lekarz, u którego jest pod opieką wystawiał diagnozę, że pomoże tylko operacja stawu, a raczej wstawienie nowego kolana. A tu takie cuuuuda 🙂 No i ja też się tego tak do końca nie spodziewałem, bo przeważnie takie wyniki miałem po 2 seriach złożonych z 10 zabiegów oraz ćwiczeń, a tu nagła poprawa ruchomości. […] Jeszcze raz dziękuję i polecam ten kurs.
Michał Kaniuk
Norwegia
„Ciśnienie wróciło do normy: 120/75”

Dzięki Su Jok nauczyłam się pracować magnesami. Oto czym mogę się pochwalić:

Dziewczyna 21 lat – duży garb żebrowy (kaleka). Leczona przez różne sławy lekarskie bez skutku. Matka przypadkowo dowiedziała się o metodzie magnetycznej Su Jok. Zdecydowała się przyjść z córką tylko dla własnego spokoju wewnętrznego, że zrobiła wszystko, co tylko było w jej mocy. Po roku nie ma śladu po garbie.

Dziewczyna 20 lat – duży garb żebrowy prawostronny. Nikt nie jest już w stanie pomóc. Nosi długie włosy rozpuszczone do końca łopatek, żeby zatuszować swoje kalectwo. Po czterech miesiącach wszystko wróciło do normy.

Chłopiec 13 lat – nadciśnienie w oczach (ciągle mruga oczami, bo go szczypią), nadciśnienie tętnicze 150/90. Po trzech miesiącach terapii chłopiec przestał mrugać oczami, ciśnienie tętnicze: 120/75.

Dziewczyna 18 lat – skolioza prawostronna. Bóle kręgosłupa i kolan. Po 2 tygodniach ustąpiły bóle kolan i częściowo bóle kręgosłupa. Po 3 miesiącach pracy na magnesach kręgosłup wyprostował się.
Barbara Różewska
naturoterapeutka; Kępno

Co dostajesz w ramach Kursu

Pakiet SILVER

Tylko teraz dostęp do Kursu to jedyne 297 zł (cena regularna: 997 zł; oszczędzasz 70%, czyli 700 zł!)

Pakiet GOLD

Tylko teraz dostęp do Kursu i komplet 9 płyt DVD to jedyne 397 zł (cena regularna: 1197 zł; oszczędzasz: 800 zł!)

Pakiet PLATINUM

najczęściej wybierany

Tylko teraz dostęp do Kursu i 2 komplety płyt DVD (9 płyt + 11 płyt, czyli w sumie 20 płyt DVD) to jedyne 497 zł (cena regularna: 2397 zł; oszczędzasz 80%, czyli aż 1900 zł!)

Jeśli chcesz otrzymać certyfikat...

W cenie 200 zł (dodatkowo) możesz otrzymać Testy — po rozwiązaniu których otrzymasz Certyfikat ukończenia Kursu. Certyfikat będzie świadczyć, że jesteś prawdziwym specjalistą leczenia metodą Su Jok — docenią to Twoi pacjenci, jak i rodzina, której będziesz mógł pomagać.

Kup Kurs metody Su Jok dzisiaj,
a oszczędzisz aż 80% (1900,00 zł)

Stacjonarny Kurs Su Jok (wraz z kursem 6 Ki) kosztuje 3200,00 zł. Dziś możesz mieć pełny jego zapis na DVD (plus dostęp do Kursu on-line na platformie internetowej) — zapis tak wierny, że kursanci czują się, jakby byli na sali wykładowej podczas jego oglądania — za 2397 zł.

Ale uwaga! — kup Kurs dzisiaj, a przyznamy Ci rabat w wysokości 80%, czyli 1900,00 zł.
Czyli dziś Kurs jest Twój za jedyne 497 zł — 1900,00 zł taniej (80% taniej!)
Ta oferta wkrótce wygaśnie. Dlatego zamów teraz:

Jeśli przegapiłeś 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 Edycję Szkoły Su Jok, nie będziesz chciał przegapić tej sprzedaży KURSU SU JOK ON-LINE I NA DVD!
Jeśli przeoczyłeś poprzednią sprzedaż, którą przeprowadziliśmy pół roku temu, teraz masz ostatnią szansę, żeby kupić Kurs.
Gwarantuję: taka cena za Kurs się już nie powtórzy. Rabat w wysokości 80%, czyli 1900,00 zł, trwa tylko chwilę.

Pamiętaj — tylko my w Polsce prowadzimy szkolenia według programu zatwierdzonego przez Prezydenta Międzynarodowej Akademii Su Jok, twórcę tej metody, profesora Park Jae Woo.

Na Kursie Su Jok…

Na Kursie 6 Ki (Wyższe Wtajemniczenie)...

Kiedy organizowaliśmy Kursy na żywo, na początku za każdym razem Moskiewska Akademia przysyłała nam innego wykładowcę.
I za każdym razem był to — jak twierdzili słuchacze, którzy mogli porównać, bo byli na kilku Kursach — coraz lepszy wykładowca.
Aż wreszcie przyjechał najlepszy — dr Albert Umzar z Petersburga. Przez ostatnie lata upieraliśmy się, żeby to on do nas zawsze przyjeżdżał.
I to on właśnie prowadzi Kurs 6 Ki (6 Energii) na DVD — to Wyższe Wtajemniczenie Su Jok (Kurs złożony z 11 płyt).

NIC NIE RYZYKUJESZ!

Tak jak 7 000 ludzi z Polski będziesz zachwycony Kursem lub zwrócę Ci pieniądze

Ta gwarancja jest legalna i jest wiążąca.

Gwarantuję, że:

Czyli nic nie tracisz. Możesz tylko zyskać — więcej zdrowia, więcej klientów, więcej radości z życia.
Pozdrowienia,