Jak pomóc przy impotencji

Powszechnie wiadomo, że brak normalnego współżycia wpływa niekorzystnie na psychikę mężczyzn: wzrasta u nich poczucie przygnębienia, rozdrażnienia, niedowartościowania, pojawia się depresja.

Przyczyny impotencji są różne. Najczęściej występuje ona na skutek ciągłego podenerwowania, fizycznego i emocjonalnego przemęczenia.

Gdzie znajdują się punkty, które należy stymulować, aby pomóc mężczyznom cierpiącym na impotencję?

Są to punkty energetyczne stóp (patrz rys. 54-55), punkty odpowiadające przysadce mózgowej, nadnerczom, organom płciowym, nerkom, pępkowi i kości krzyżowej (rys. 138).

Rys. 138. Punkty odpowiadające przysadce mózgowej, pępkowi, kości krzyżowej, organom płciowym, nerkom i nadnerczom

Jak należy stymulować te punkty?

Niezależnie od przyczyny, leczenie impotencji powinieneś rozpocząć od ogrzania punktów energetycznych znajdujących się na powierzchni Yin stóp. Najlepiej jest je ogrzewać cygarem piołunowym. Powinieneś to robić codziennie wieczorem, przez 15-20 dni. Pomoże to rozluźnić się i zapomnieć o problemach. Każdy stres i niepokój w sposób destrukcyjny wpływa na organizm skracając długość naszego życia!

Ogrzewanie punktów odpowiadających pępkowi w dowolnych systemach odpowiadających, pozwoli powrócić do równowagi i odzyskać spokój. Po wykonanym ogrzewaniu dobrze jest umieścić w tych punktach metalowe lub magnetyczne gwiazdki, możesz również wykorzystać nasiona lub kawałki bursztynu.

Ważne jest, aby ogrzać moksami miejsca odpowiadające organom płciowym, nerkom i nadnerczom oraz kości krzyżowej. Następnie, możesz umieścić w tych punktach nasiona kopru, pietruszki, cebuli, selera czy jałowca (rys. 139). Możesz wykorzystywać dowolne części tych roślin, ponieważ wpływają one korzystnie na aktywność seksualną. Spróbuj także umieścić w punktach odpowiadających plasterki cebuli lub ząbka czosnku.

Rys. 139. Terapia nasionami przy impotencji

Nasiona trzeba codziennie zmieniać na nowe. Powinny one znajdować się na stopach dokładnie w tych punktach, które odpowiadają organom płciowym, nerkom i kości krzyżowej. Jest to bardzo wygodny sposób leczenia, bowiem ręce nie są zajęte i nie wzbudzamy zainteresowania osób trzecich.

Do stymulacji gruczołów płciowych, produkujących męskie hormony płciowe, możesz wykorzystać masaż punktów odpowiadających przysadce mózgowej, nadnerczom i jądrom.

Do stymulacji punktów odpowiadających organom płciowym przy impotencji możesz wykorzystać gumkę. W systemie “owada” owiń nią podstawę dowolnego palca na 3-7 minut. Sprawdź to przed spotkaniem z kobietą.

Jeszcze jeden sposób: umieść w miejscach odpowiadającym organom płciowym gałązkę z młodym pędem (rys. 140). Możliwe, że ten sposób wywoła u Ciebie śmiech, ale jeśli potraktujesz te rady poważnie, okażą się one skuteczne.

Jeżeli trudno Ci jest z jakichś względów wypróbować wszystkie powyższe zalecenia, możesz wybrać jeden, najbardziej odpowiedni dla Ciebie, sposób leczenia. Najważniejsze, by leczyć się rzetelnie i regularnie.

Rys. 140. Wykorzystanie gałązki rośliny przy impotencji