Dziękujemy za zapis.

W ciągu kilku minut wyślemy Ci dane dostępowe do kursu.
Sprawdź swoją skrzynkę!

Specjalna Jednorazowa Oferta dla Ciebie!​

Nie zamykaj tej strony, jeśli nie chcesz, żeby ominęła Cię ta niesamowita okazja!
Przeczytaj uważnie do końca.
Jeśli zamkniesz stronę – ta Jednorazowa Oferta przepadnie raz na zawsze. 

Pozostały czas:

Minuty
Sekundy

Pakiet PLATINUM tylko w tym momencie

Dostęp do Kursu Su Jok online plus:
+ Kurs Su Jok na DVD (9 płyt)
+ Kurs Su Jok Zaawansowany, czyli Kurs Su Jok 6 Ki na DVD (11 płyt)
+ Dwie książki w prezencie

Całość w promocyjnej cenie 497 zł (zamiast 2 397 zł)!

Nic nie płacisz za wysyłkę!

Tylko w tej chwili

2397 497 zł
 • Dostęp do kursu online
 • Kurs Su Jok na DVD
 • Kurs Su Jok 6 Ki
 • BONUS: Dwie książki w prezencie
OKAZJA!

Dzięki współczesnemu Systemowi Medycyny Chińskiej i Hinduskiej odkryjesz, jak pozbyć się chorób ze swojego CIAŁA i UMYSŁU, siedząc wygodnie w zaciszu swojego domu (i przy pomocy niczego innego, jak tylko własnych dłoni!)
Kurs Su Jok – jedyne w Polsce szkolenie, które zastępuje lata nauki akupresury, akupunktury i medycyny chińskiej. Metoda diagnostyki i leczenia nareszcie dostępna dla Polaków, dla Ciebie!

Pewnego razu młody lekarz Park Jae Woo odcyfrowywał pisma chińskiego klasztoru, gdy nagle jego wzrok padł na stare manuskrypty. Przyjrzawszy się im bliżej zrozumiał, że oto przed nim jest opis nieznanej dotąd metody terapeutycznej — metody, którą tysiące lat wcześniej stosowali Chińczycy.

„Można wierzyć lub nie, ale na dłoniach zapisane są wszystkie choroby, schorzenia i dolegliwości, których gołym okiem może nie być jeszcze widać, ale które wewnątrz organizmu istnieją. Metodą Su Jok można je wykryć, ale także szybko i łatwo odwrócić chorobowe procesy — i przywrócić ciału młodzieńczość oraz zdrowie”.
To, co musisz zrobić, to dostrzec na dłoni znak świadczący o problemie, a potem znaleźć punkt leczniczy i go pobudzić.

„Daj mi 3 dni, a nauczę Cię prawdopodobnie najskuteczniejszej metody medycyny naturalnej na świecie”

Dzięki kompletnemu systemowi Su Jok, którego kurs przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie, nauczysz się tego wszystkiego zaledwie w 3 dni! W dowolnym dla Ciebie miejscu i czasie. A wyniki, które będziesz osiągać po naszym Kursie będą lepsze niż po latach studiów np. nad tradycyjną akupunkturą.

Będziesz mieć też więcej możliwości oddziaływania na system energetyczny człowieka niż tylko igły (również m.in. magnesy, światło, nasiona, moksy, kolory).

I, co bardzo ważne:
Nie musisz mieć żadnych specjalnych umiejętności czy zdolności. Kurs jest tak przygotowany, że skorzysta z niego zarówno zupełny laik, jak i specjalista medycyny naturalnej z wieloletnim stażem (a także dyplomowany lekarz).

Pamiętaj: Twoja dłoń jest niczym pilot do zdalnego sterowania Twoim ciałem i umysłem!

Terapia Su Jok czerpie pełnymi garściami zarówno z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, jak i hinduskiej Ayurvedy (najstarszy system leczniczy na świecie — liczy sobie już ponad 5000 lat!)

Czerpie z akupunktury, akupresury, magnetoterapii, terapii kolorami, terapii moksami, światłem, nasionami itd.

W Akupunkturze Su Jok uczysz się jedynie skutecznych technik oddziaływania.

Ponadto masz olbrzymi komfort pracy, dzięki przeniesieniu wszystkich potrzebnych punktów akupunkturowych, czakr i meridianów (kanałów energetycznych) z całego ciała na dłoń. Możesz więc pracować jedynie na dłoni — Twój pacjent nie musi się rozbierać, kłaść na łóżku czy nawet zdejmować skarpetek, jak choćby w przypadku refleksologii 🙂 Może to być dla niego krępujące 🙂

Terapia Su Jok czerpie pełnymi garściami zarówno z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, jak i hinduskiej Ayurvedy (najstarszy system leczniczy na świecie — liczy sobie już ponad 5000 lat!)

Czerpie z akupunktury, akupresury, magnetoterapii, terapii kolorami, terapii moksami, światłem, nasionami itd.

W Akupunkturze Su Jok uczysz się jedynie skutecznych technik oddziaływania.

Ponadto masz olbrzymi komfort pracy, dzięki przeniesieniu wszystkich potrzebnych punktów akupunkturowych, czakr i meridianów (kanałów energetycznych) z całego ciała na dłoń. Możesz więc pracować jedynie na dłoni — Twój pacjent nie musi się rozbierać, kłaść na łóżku czy nawet zdejmować skarpetek, jak choćby w przypadku refleksologii 🙂 Może to być dla niego krępujące 🙂

„Technika Su Jok może być obecnie zaliczana do najlepszych metod leczenia na świecie”

Kiedyś wielu specjalistów medycyny śmiało się z Su Jok i podobnych metod medycyny chińskiej.
Dziś tysiące naturoterapeutów i nie tylko — w Polsce i na świecie — pomaga sobie, swoim rodzinom i klientom metodą Su Jok. Bo to metoda, która działa!

„To rewolucja w medycynie naturalnej! Nareszcie jest metoda, która działa, a nie obiecuje!”

Czego się nauczysz?

Kilka opinii naszych kursantów

„Efekty są zaskakujące!”

Su Dżokiem interesuję się od około 9 lat. Na początku były to książki, które mogłam dostać na rynku, a potem praktyka na sobie i najbliższych.
Okazało się, że efekty są zaskakujące! Tak niewiele trzeba, aby pozbyć się wielu dolegliwości!
Postanowiłam pójść dalej. Znalazłam w Internecie Kurs Su Jok Akademii Medycyny Naturalnej VEETAN, więc decyzja była krótka: kupuję!
Najważniejszą rzeczą jaka mi się spodobała, to ilość materiału na jedną lekcję.
Kolejne sprawy to konkretność tematów, niezwykła prostota z jaką podana jest wiedza, dzięki czemu nie ma problemu ze zrozumieniem, a także przejrzystość i estetyka całego kursu.
Bardzo podoba mi się również to, że dzięki testom mogę zweryfikować swoją wiedzę.
Wiesława Trukses
bioenergoterapeuta, masażysta; Nowa Sól
„Super metoda”

Korzystając z okazji, chcę podziękować za możliwość korzystania z kursów Su Jok w formie nagrań DVD. To super metoda dla osób chcących się doskonalić, a nie mogących uczestniczyć osobiście w wykładach. Wykłady są nagrane czysto, a dzięki wykładowcom (Hanna Seńczuk i Albert Umzar) wykłady są łatwo przyswajalne i panuje taka atmosfera, że momentami zapominam, że jestem widzem.
Beata Franciszka Bułat
Grecja
„Mogę pomagać sobie i innym”

Chciałam podziękować za to, że po raz drugi otrzymałam kurs. Doceniam tę życzliwość, dzięki której mogę korzystać w wolnych chwilach i mogę się dokształcać. Co do Pani wykładowczyni, to miła i sympatyczna osoba; uważam, że przedstawia i prowadzi kurs jasno, wyraźnie i naturalnie. Kursanci, którzy dociekają i zadają pytania są też cenni, bo dają możliwość uzyskania odpowiedzi również na moje pytania. Jestem wdzięczna, że dzięki temu kursowi mogę pomagać sobie i innym. Nie kryję, że bardzo mnie interesuje dalszy ciąg kursu.
Longina Naskręt
Rusko
Po 3-4 zabiegach poprawiła mi się znacznie ruchomość. Bolesność występuje, ale znacznie, znacznie mniejsza. Problemem są tu zmiany zwyrodnieniowe, ale pacjent jest w szoku, bo największym problemem było zakładanie skarpetek, a teraz robi to bez bólu i z lekkością…

Lekarz, u którego jest pod opieką wystawiał diagnozę, że pomoże tylko operacja stawu, a raczej wstawienie nowego kolana. A tu takie cuuuuda 🙂 No i ja też się tego tak do końca nie spodziewałem, bo przeważnie takie wyniki miałem po 2 seriach złożonych z 10 zabiegów oraz ćwiczeń, a tu nagła poprawa ruchomości. […] Jeszcze raz dziękuję i polecam ten kurs.
Michał Kaniuk
Norwegia
„Ciśnienie wróciło do normy: 120/75”

Dzięki Su Jok nauczyłam się pracować magnesami. Oto czym mogę się pochwalić:

Dziewczyna 21 lat – duży garb żebrowy (kaleka). Leczona przez różne sławy lekarskie bez skutku. Matka przypadkowo dowiedziała się o metodzie magnetycznej Su Jok. Zdecydowała się przyjść z córką tylko dla własnego spokoju wewnętrznego, że zrobiła wszystko, co tylko było w jej mocy. Po roku nie ma śladu po garbie.

Dziewczyna 20 lat – duży garb żebrowy prawostronny. Nikt nie jest już w stanie pomóc. Nosi długie włosy rozpuszczone do końca łopatek, żeby zatuszować swoje kalectwo. Po czterech miesiącach wszystko wróciło do normy.

Chłopiec 13 lat – nadciśnienie w oczach (ciągle mruga oczami, bo go szczypią), nadciśnienie tętnicze 150/90. Po trzech miesiącach terapii chłopiec przestał mrugać oczami, ciśnienie tętnicze: 120/75.

Dziewczyna 18 lat – skolioza prawostronna. Bóle kręgosłupa i kolan. Po 2 tygodniach ustąpiły bóle kolan i częściowo bóle kręgosłupa. Po 3 miesiącach pracy na magnesach kręgosłup wyprostował się.
Barbara Różewska
naturoterapeutka; Kępno

Tylko dzięki tej Jednorazowej Ofercie
OTRZYMASZ DODATKOWO CENNE PREZENTY

Książkę „Niewyobrażalne. Potęga i paradoksy naszych umysłów” (320 str., twarda oprawa, wartość: 49 zł); Książka traktuje o niezwykłej mocy umysłu, która pokonuje choroby, stres i zmartwienia.

+ kolejny PREZENT, w postaci książki „Kombucza – cudowny grzyb” (100 str., wartość: 30 zł, ale właściwie to książka bezcenna, bo… nie można jej kupić 🙂 można ją dostać tylko tutaj, przy tym zamówieniu, w formie GRATISU do zakupu w ramach tej Jednorazowej Oferty).

Cudowny grzyb kombuczy od wieków pomaga ludziom na całym świecie. Grzyb jest malą fabryką chemiczną, która zmienia herbatę i cukier w orzeźwiający, smaczny i zdrowy napój. Zawiera on kwasy organiczne, minerały, enzymy i żywe kultury szlachetnych bakterii, niezbędne do utrzymania organizmu w dobrym zdrowiu.

Z książki dowiesz się, jak „hodować” kombuczę w domu; znajdziesz w niej również wiele ciekawych przepisów na lecznicze napoje z kombuczy.

 • Jakie właściwości ma kombucza?
 • oczyszcza krew i działa wzmacniająco na całe ciało
 • usprawnia funkcje wątroby, nerek, pęcherza moczowego i systemu trawiennego
 • działa odtruwająco i wzmacniająco na system immunologiczny
 • wzmacnia właściwości ziół i leków, przez co przyspiesza leczenie
 • rewelacyjnie leczy egzemę i inne choroby skóry
 • pomaga w leczeniu raka, obniża cholesterol i reguluje ciśnienie
 • może rozpuszczać kamienie żólciowe
 • pomaga przy prostacie, miażdżycy, anemii, bezsenności, cukrzycy, stwardnieu rozsianym, astmie i bronchicie, reumatyzmie i artretyzmie
 • łagodzi dolegliwości związane z syndromem chronicznego zmęczenia
 • pielęgnuje urodę, odchudza i odmładza.

Twoje zdrowie jest w Twoich rękach!
Twoje zdrowie to zbyt poważna sprawa, żeby zostawiać je w rękach lekarzy…

KUP TERAZ WSZYSTKO ZA JEDYNE 497 ZŁ
PRZESYŁKA GRATIS

Tylko w tej chwili

2397 497 zł
 • Dostęp do kursu online
 • Kurs Su Jok na DVD
 • Kurs Su Jok 6 Ki
 • BONUS: Dwie książki w prezencie
POPULARNY